Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

GAMEBODOM to producent zajmujący się sprzedażą domów drewnianych prefabrykowanych. Oferujemy całoroczne prefabrykowane domy szkieletowe. Nasza firma mieści się w Bystrej na ulicy Szczyrkowskiej 144. Oferujemy drewniane domy energooszczędne. Jesteśmy jedną z wiodących firm w swojej branży, o czym świadczy wiele przyznanych nam nagród i wyróżnień. Oferujemy wygodę, bezpieczeństwo i komfort na długie lata. Nasze drewniane domy szkieletowe są całoroczne i energooszczedne. Ponadto, oferujemy budynki mieszkalne najlepsze na Podbeskidziu. Sprawdź naszą ofertę!

Prefabrykowane domy szkieletowe - wybierz najwyższą jakość

To, co nas wyróżnia, to jakość w połączeniu z szybkim czasem realizacji budowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań oraz dużym doświadczeniu w montażu jesteśmy w stanie zbudować gotowy dom nawet w trzy miesiące. Nasze całoroczne domy drewniane są w pełni bezpieczne dla środowiska, a dzięki całkowicie zautomatyzowanemu procesowi produkcji jesteśmy w stanie zaoferować konstrukcje o najwyższej jakości, które obecnie są najlepsze na rynku. Ponadto, stosujemy drewno konstrukcyjne, co zapewnia jeszcze wyższą jakość. Nasze nowoczesne mieszkalne domy drewniane to komfort przez cały rok.

Szkieletowe domy modułowe – taniej już się nie da

Wybierając całoroczne energooszczędne domy GAMEBODOM pozbywacie się Państwo wielu problemów związanych z kosztami produkcji, budowy oraz wyboru dodatkowych komponentów. Nasza firma zapewnia opiekę nad klientem od początku drogi, czyli wyboru projektu, do momentu przekazania klucza do gotowego miejsca zamieszkania. Po drodze zapewniamy fachową opiekę oraz doradztwo naszych wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy szeroki wybór detali takich jak okna, drzwi, czy kominy do kominków, które dołączamy do projektu w odpowiednim czasie produkcji. Jest to wygodne i umożliwia zaoszczędzenie wielu godzin, które musieliby Państwo stracić na wybieranie każdego elementu w innym sklepie.

Energooszczędne – przyjazne dla natury i portfela

Naszym niewątpliwym atutem jest dbałość o środowisko naturalne. Produkcja gotowych elementów z drewna w systemie segmentowym odbywa się w naszej fabryce, co pozwala na ograniczenie zużycia szkodliwych odpadów do minimum. Redukuje także ilość potrzebnego sprzętu ciężkiego i liczbę zatrudnionych osób na wybranej działce. Praca w pomieszczeniu umożliwia także większą wydajność i efektywność, gdyż nasi ludzie pracują nad realizacją Państwa projektu bez względu na warunki pogodowe. Dzięki zastosowaniu szeregu nowoczesnych i innowacyjnych technologii zmniejszamy konieczność korzystania ze standardowych rozwiązań w kwestii poboru energii, czy gospodarki odpadami. Prefabrykowane domy szkieletowe zapewniają zmniejszenie wydatków eksploatacji nawet o 30 procent w skali miesiąca. To najtańsza alternatywa dostępna na rynku. Drewno stosowane w naszych gotowych konstrukcjach jest bardziej odporne na pleśń, wilgoć i szereg innych zanieczyszczeń, które są ciągłym problemem w wielu miejscach zamieszkania do dziś. Całoroczne drewniane domy szkieletowe to innowacja w budownictwie, na którą każdy może sobie pozwolić, ponieważ jest tania, a przy tym zapewnia trwałość konstrukcji na długie lata. Oprócz tego, dbałość wykonania daje efekt przepięknej integracji z otaczającą przyrodą. Norweskie budowle drewniane to hit nowoczesnej architektury.

Domy energooszczędne firmy GAMEBODOM zapewnią Państwu:
 • krótki czas realizacji budowy,
 • opiekę wykwalifikowanych ekspertów,
 • budowę obejmującą wszystkie etapy tworzenia domu i jego wykończenia,
 • dużą energooszczędność i ekonomię eksploatacji,
 • oszczędność pieniędzy,
 • PRZENIKALNOŚĆ ŚCIANY ZEWNĘTRZNEJ - Standard U=0,14W/m2K Premium U=0,11W/m2K,
 • wysoką jakość użytych materiałów zgodną z obowiązującymi normami,
 • zastosowanie nowości konstrukcyjnych przewyższających powszechnie obowiązujące standardy,

Oferowane przez nas domy jednorodzinne odznaczają się nowoczesnym, ale zarazem przyjemnym stylem. Emanuje z nich ciepło domowego ogniska, a cała drewniana konstrukcja sprawia, że zawsze i w każdym otoczeniu prezentują swą ponadczasową niezwykłość.

Proponujemy kilkanaście unikalnych typów całorocznych domów prefabrykowanych. Są to:
 • najtańsze niskoenergetyczne budynki rodzinne Marceli I oraz Marceli II o niewielkich rozmiarach, przeznaczonych na małe działki.
 • Domy całoroczne Emanuel I i Emanuel II – charakteryzują się pomysłowym układem pomieszczeń, który pozwala na komfortowe użytkowanie pomieszczeń rodzinom z dziećmi. W drugim projekcie przewidziany został dodatkowy pokój, mogący służyć za bibliotekę, gabinet lub osobny, niezależny pokój.

Powyższe modele posiadają w cenie podstawową instalacje elektryczną.

Nasze propozycje uwzględniają potrzeby wielu rodzin. Poniżej przedstawiamy propozycje jednorodzinnych domów prefabrykowanych parterowych i piętrowych przeznaczonych dla większej ilości osób.

 • Dom rodzinny Gamebo 88 z wieloma balkonami i niższym niż standardowe zapotrzebowaniem na ciepło.
 • Na szczególną uwagę zasługuje całoroczny pawilon rekreacyjny Basia, gdyż jego trwała konstrukcja i perfekcyjne wykonanie umożliwia wygodne użytkowanie go przez 365 dni w roku. Do jego budowy zostały użyte maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty do doskonałej i wydajnej pracy. Został stworzony z myślą o osobach, które chciałyby mieć swój domek wypoczynkowy dostępny szybko i bez problemów. Technologia zastosowana w budowie drewnianych domków modułowych umożliwia oddanie ich nabywcom w szybkim czasie. Pawilon Basia może być również świetnym źródłem dochodu, wynajmując poszczególne segmenty budynku

Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi projektami całorocznych domów prefabrykowanych GAMEBODOM..

Działamy w następujących miejscowościach: Bystra, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Lędziny, Blachownia, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa, Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Kozy, Krzepice, Lędziny, Lubliniec, Łaziska, Górne, Łazy, Miasteczko, Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda, Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice, Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie, Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław, Śląski, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec.