Będzin – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowoczesne metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowa betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to cykl uzależniony od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto wszystkie detale wytwarzamy na poszczególnych etapach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Będzinie

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich wykorzystane są proekologiczne metody technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30% w skali miesiąca. Drewno używane do produkcji naszych budynków jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, wytrzymałość na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Dowiedz się więcej

W naszych propozycjach znalazły się małe i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z ekstra pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także przestronne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Dają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne komponenty spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z awangardą.

Tym, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas podczas całego roku. Nawet w zimowe wieczory można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z [miasto] rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Sprawdź naszą ofertę na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/