Bielsko-Biała – energooszczędne szkieletowe domy drewniane jeszcze bliżej Ciebie

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym, a zarazem chcielibyście żyć w budynku komfortowym, w którym wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces zależny od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu i wykorzystywanym innowacyjnym rozwiązaniom zapewniamy bezpieczeństwo na długie lata. Możemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ potrzebne detale wytwarzamy w naszej w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Bielsku-Białej

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w produkcji tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich zastosowane są proekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które zapewniają oszczędność w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych budynków jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Dowiedz się więcej

W naszych projektach znalazły się niewielkie i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Zapewniają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne elementy spajające życie rodzinne.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Dla tych wymagających osób przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne mamy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Bielska-Białej odpowiedzą na wszelkie pytania.

Drewniane domy szkieletowe przygotowane specjalnie dla wymagających klientów znajdują się na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/