Bieruń – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym, a zarazem chcielibyście żyć w domu komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najniższa cena za najlepsze technologie

Wznoszenie betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to proces zależny od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Chcemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy u nas w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Bieruniu

GAMEBODOM jest jedną z wiodących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich wykorzystane są ekologiczne metody technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W projektach proponowanych przez nas domów stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych budynków jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Z kolei impregnacja, dająca trwałość i niewrażliwość na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Dowiedz się więcej

Posiadamy całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Dają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż zastosowano w nich różne elementy spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Dla takich wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowoczesnością.

Tym, którzy cenią sobie letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać miło czas nie tylko w lecie. Mieszkanie w tych budynkach jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Bierunia odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zobacz, jakie mamy dla Was ekologiczne domy szkieletowehttps://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/