Blachownia – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a jednocześnie chcielibyście żyć w budynku komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najtaniej za najlepsze technologie

Budowa betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to cykl uzależniony od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane gwarantują skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki niemu i stosowanym innowacyjnym rozwiązaniom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto potrzebne detale wytwarzamy na poszczególnych działach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Blachowni

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych wykorzystywane są nieszkodliwe dla środowiska rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które zapewniają oszczędność w użytkowaniu nawet do 30 procent w skali miesiąca. Drewno używane do produkcji naszych budynków ma najwyższa rynkową jakość. Z kolei impregnacja, zapewniająca trwałość i odporność na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także obszerne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Zapewniają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to unikalne domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale spajające życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada także propozycje dla osób chcących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Takim osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z awangardą.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne mamy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Każde otoczenie jest dobre dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Blachowni rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

GAMEBODOM to jedyny słuszny wybór. Sprawdź nasza ofertę https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/