Bystra – energooszczędne szkieletowe domy drewniane jeszcze bliżej Ciebie

Jeśli cenią Państwo komfort, nowe rozwiązania w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowanie domu betonowego to żmudny proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu pozwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Dzięki nowoczesnych rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto wszystkie detale produkujemy na poszczególnych etapach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Bystrej

GAMEBODOM< jest jednym z wiodących firm w produkcji tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30 procent miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze na rynku. Natomiast impregnacja, zapewniająca trwałość i odporność na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Dowiedz się więcej

Posiadamy całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszym propozycjach energooszczędnych budynków znajdziecie również przestronne budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które zapewniają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to unikalne domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne elementy spajające życie rodzinne.

Nie zapomnieliśmy również o klientach wymagających oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Tym osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z nowoczesnością.

Tym ,którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Bystrej odpowiedzą na każde pytanie.

Już teraz wybierz własny dom na całe życie https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/