Bytom – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a jednocześnie chcielibyście żyć w budynku komfortowym, w którym wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najniższa cena za najlepsze technologie

Budowa betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to proces uzależniony od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Dzięki nowoczesnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto potrzebne komponenty wytwarzamy na poszczególnych działach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Bytomiu

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w produkcji tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich zastosowane są ekologiczne metody technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W projektach naszych budynków uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze na rynku. Natomiast impregnacja, dająca trwałość i odporność na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także obszerne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Zapewniają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne elementy cementujące życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada także propozycje dla osób potrzebujących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Tym osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co zapewniają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym otoczeniu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu na raty. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Bytomia odpowiedzą na wszelkie pytania.

Budujemy domy ekologiczne i energooszczędne na cały rok. Sprawdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/