Chorzów – energooszczędne szkieletowe domy drewniane jeszcze bliżej Ciebie

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a zarazem chcielibyście żyć w domu komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces zależny od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki niemu i wykorzystywanym innowacyjnym metodom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ wszystkie detale wytwarzamy u nas w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Chorzowie

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W projektach naszych budynków uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych budynków ma najwyższa rynkową jakość. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdują się również przestronne budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które dają komfort i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na intensywną pracę. Takim osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z nowoczesnością.

Tym, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać miło czas nie tylko w lecie. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Każde otoczenie jest dobre dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas dostaniesz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Chorzowa rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Spełniamy marzenia. Zobacz https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/