Czechowice-Dziedzice – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Profesją naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane z wielu części składanych w jedną całość i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to proces uzależniony od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Dzięki niemu i stosowanym nowoczesnym metodom zapewniamy bezpieczeństwo na długie lata. Możemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ wszystkie elementy wykończeniowe wytwarzamy w naszej w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Czechowicach-Dziedzicach

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W projektach proponowanych przez nas budynków uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze na rynku. Z kolei impregnacja, dająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych projektach znalazły się małe i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także obszerne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Zapewniają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne elementy cementujące życie rodzinne.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na intensywną pracę. Takim osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z awangardą.

Tym, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas podczas całego roku. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym otoczeniu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Czechowic-Dziedzic odpowiedzą na każde pytanie.

Zobacz na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ nasze energooszczędne i ekologiczne domy z drewna budowane na cały rok.