Czeladź – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli cenią Państwo komfort, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Profesją naszej firmy jest produkcja energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces uzależniony od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu i stosowanym innowacyjnym metodom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Możemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ potrzebne detale wytwarzamy u nas w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Czeladzi

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich zastosowane są ekologiczne metody technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W projektach naszych domów stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, z którego budujemy jest najlepsze spośród wszystkich. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych propozycjach znalazły się niewielkie i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z ekstra pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdziecie również duże budynki z piętrem, projektowane z myślą o większych rodzinach, które zapewniają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż użyto w nich różne komponenty spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada też projekty dla osób chcących większej wygody ze względu na wykonywaną pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne mamy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Mieszkanie w tych budynkach jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym otoczeniu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Czeladzia rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Oferujemy Ci Twój wymarzony dom. Sprawdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/