Czerwionka-Leszczyny – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Budowa betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to cykl uzależniony od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu i wykorzystywanym innowacyjnym rozwiązaniom zapewniamy bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto wszystkie komponenty wytwarzamy na poszczególnych działach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Czerwionce-Leszczynach

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich wykorzystane są proekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W projektach naszych budynków uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych domów jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, wytrzymałość na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych propozycjach znalazły się niewielkie i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z ekstra pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Zapewniają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale cementujące życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada też projekty dla osób potrzebujących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne mamy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co zapewniają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Każde miejsce jest odpowiednie dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Czerwionki-Leszczyn rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Sprawdź https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ i zobacz nasze niepowtarzalne energooszczędne domy szkieletowe.