Częstochowa – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym, a zarazem chcielibyście żyć w domu komfortowym, w którym wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to cykl zależny od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Możemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ potrzebne detale wytwarzamy w naszej w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Częstochowie

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich wykorzystane są ekologiczne metody technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych domów jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, odporność na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdziecie również przestronne budynki z piętrem, projektowane z myślą o większych rodzinach, które dają komfort i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż zastosowano w nich różne elementy spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada także projekty dla osób potrzebujących większej wygody ze względu na wykonywaną pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Mieszkanie w tych budynkach jest bezpieczne nawet zimą, co zapewniają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym otoczeniu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Częstochowy rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Sprawdź https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ i zobacz nasze wyjątkowe energooszczędne domy szkieletowe.