Imielin – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym, a zarazem chcielibyście mieszkać w domu komfortowym, w którym wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najniższa cena za najlepsze technologie

Budowa domu betonowego to uciążliwy proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu pozwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od dobrej pogody. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki niemu i stosowanym innowacyjnym rozwiązaniom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Możemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy u nas w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Imielinie

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które zapewniają oszczędność w eksploatacji nawet do 30 procent miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze na rynku. Natomiast impregnacja, dająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych propozycjach znalazły się małe i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z ekstra pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także przestronne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Zapewniają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż użyto w nich różne komponenty spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na intensywną pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowoczesnością.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimowe wieczory można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które otrzymały wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym otoczeniu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Imielina odpowiedzą na każde pytanie.

GAMEBODOM to jedyny słuszny wybór. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/