Jastrzębie-Zdrój – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a jednocześnie chcielibyście mieszkać w domu komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowa betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to cykl zależny od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki nowoczesnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy w naszej w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Jastrzębiu-Zdroju

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich zastosowane są proekologiczne metody technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W projektach proponowanych przez nas budynków stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, z którego budujemy jest najlepsze spośród wszystkich. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, wytrzymałość na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych propozycjach znalazły się niewielkie i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z dodatkowymi pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także obszerne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Dają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne komponenty spajające rodzinę.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na intensywną pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Jastrzębia-Zdroju odpowiedzą na wszelkie pytania.

Budujemy domy ekologiczne na cały rok. Sprawdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/