Jaworzno – energooszczędne szkieletowe domy drewniane jeszcze bliżej Ciebie

Jeśli cenią Państwo komfort, nowe metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najniższa cena za najsolidniejsze technologie

Budowa betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces zależny od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Chcemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ wszystkie elementy wykończeniowe wytwarzamy u nas w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Jaworznie

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich zastosowane są proekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które zapewniają oszczędność w użytkowaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych domów ma najwyższa rynkową jakość. Z kolei impregnacja, zapewniająca wytrzymałość i odporność na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Dowiedz się więcej

W naszych projektach znalazły się niewielkie i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z ekstra pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Budynki te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdują się również przestronne budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które dają komfort i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż użyto w nich różne komponenty spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Tym osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne mamy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimie można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które otrzymały wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Jaworzna rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Z nami spełnią się Wasze marzenia. Zobacz https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/