Katowice – energooszczędne szkieletowe domy drewniane jeszcze bliżej Ciebie

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a jednocześnie chcielibyście mieszkać w budynku komfortowym, w którym wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest produkcja energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowa domu betonowego to uciążliwy proces, który powiązany jest z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem ogromnej liczby pracowników, uzależnieniem od dobrej pogody. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto wszystkie detale wyrabiamy na poszczególnych działach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Katowicach

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich zastosowane są ekologiczne metody technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W projektach proponowanych przez nas domów stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze spośród wszystkich. Natomiast impregnacja, zapewniająca trwałość i odporność na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych projektach znalazły się niewielkie i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także przestronne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Zapewniają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to unikalne domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne elementy spajające życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada też propozycje dla osób potrzebujących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Takim osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Tym, którzy cenią sobie letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać miło czas podczas całego roku. Nawet w zimie można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które posiadają wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym miejscu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Katowic rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Zobacz na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ nasze energooszczędne i ekologiczne domy drewniane.