Kłobuck – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli lubią Państwo komfort, nowoczesne metody w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Budowanie domu betonowego to żmudny proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu spokój na długie lata. Ponadto potrzebne komponenty wyrabiamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Kłobucku

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych wykorzystywane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W projektach naszych budynków uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych domów ma najwyższa rynkową jakość. Natomiast impregnacja, zapewniająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Dowiedz się więcej

W naszych propozycjach znalazły się małe i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z dodatkowymi pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Budynki te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Zapewniają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na intensywną pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimowe wieczory można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które posiadają wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Każde miejsce jest odpowiednie dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Kłobucka odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zobacz na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ nasze energooszczędne i ekologiczne domy drewniane.