Knurów – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest produkcja energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane z wielu części składanych w jedną całość i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Budowa domu betonowego to uciążliwy proces, który powiązany jest z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od dobrej pogody. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane gwarantują skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy u nas w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Knurowie

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w produkcji tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych domów ma najwyższa rynkową jakość. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Dowiedz się więcej

W naszych projektach znalazły się małe i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdują się również duże budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które dają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż zastosowano w nich różne elementy spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na intensywną pracę. Tym osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z nowoczesnością.

Tym, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas nie tylko w lecie. Mieszkanie w tych budynkach jest bezpieczne nawet zimą, co zapewniają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Każde otoczenie jest dobre dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Knurowa rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Zobacz, jakie drewniane domy szkieletowe przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/