Koniecpol – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym, a zarazem chcielibyście żyć w domu komfortowym, w którym wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to cykl uzależniony od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu osób.Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu i wykorzystywanym innowacyjnym metodom zapewniamy bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto potrzebne komponenty wyrabiamy na poszczególnych działach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Koniecpolu

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych zastosowane są nieszkodliwe dla środowiska rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W projektach proponowanych przez nas domów stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych domów ma najwyższa rynkową jakość. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także obszerne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Dają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne elementy spajające rodzinę.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na intensywną pracę. Dla takich wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowoczesnością.

Tym, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas nie tylko w lecie. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Każde miejsce jest dobre dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! u nas dostaniesz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu na raty. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Koniecpola odpowiedzą na każde pytanie.

Sprawdź https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ i zobacz nasze wyjątkowe energooszczędne.