Kozy – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli cenią Państwo komfort, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najtaniej za najlepsze technologie

Budowanie domu betonowego to uciążliwy proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od dobrej pogody. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Dzięki nowoczesnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Ponadto wszystkie komponenty wyrabiamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Kozach

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych zastosowane są nieszkodliwe dla środowiska rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które zapewniają oszczędność w eksploatacji nawet do 30 procent w skali miesiąca. Drewno używane do produkcji naszych domów ma najwyższa rynkową jakość. Z kolei impregnacja, zapewniająca trwałość i niewrażliwość na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych projektach znalazły się niewielkie i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Dają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale cementujące życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada także projekty dla osób chcących większej wygody ze względu na wykonywaną pracę. Dla tych wymagających osób przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym miejscu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas dostaniesz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Kóz odpowiedzą na każde pytanie.

Zobacz, jakie domy drewniane oferujemy https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/