Krzepice– energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Budowanie domu betonowego to żmudny proces, który powiązany jest z uzyskiwaniem wielu pozwoleń, zatrudnianiem ogromnej liczby pracowników, uzależnieniem od dobrej pogody. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu i stosowanym innowacyjnym rozwiązaniom zapewniamy bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto wszystkie detale wyrabiamy na poszczególnych działach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Krzepicach

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w użytkowaniu nawet do 30% w skali miesiąca. Drewno, którego używamy jest najlepsze na rynku. Natomiast impregnacja, zapewniająca trwałość i odporność na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Dowiedz się więcej

W naszych projektach znalazły się małe i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Zapewniają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne elementy spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na intensywną pracę. Tym osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Mieszkanie w tych budynkach jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Każde otoczenie jest odpowiednie dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Krzepic odpowiedzą na wszelkie pytania.

Wejdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ i wybierz swój jedyny w swoim rodzaju ekologiczny dom.