Łaziska Górne – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli lubią Państwo komfort, nowoczesne metody w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Profesją naszej firmy jest produkcja energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najniższa cena za najsolidniejsze technologie

Wznoszenie betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to cykl zależny od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu spokój na długie lata. Ponadto potrzebne komponenty wyrabiamy na poszczególnych etapach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Łaziskach Górnych

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30 procent miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze spośród wszystkich. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, odporność na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Budynki te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Zapewniają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne elementy cementujące życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada też projekty dla osób potrzebujących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Dla takich wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowoczesnością.

Tym, którzy cenią sobie letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas podczas całego roku. Nawet w zimowe wieczory można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które otrzymały wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Łazisk Górnych odpowiedzą na wszelkie pytania.

GAMEBODOM to sprawdzona firma. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/