Łazy – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym, a zarazem chcielibyście żyć w domu komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najniższa cena za najsolidniejsze technologie

Budowanie domu betonowego to żmudny proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu i stosowanym nowoczesnym metodom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto potrzebne detale wytwarzamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Łazach

GAMEBODOM jest jedną z wiodących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich zastosowane są proekologiczne metody technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30 procent miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych budynków jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, wytrzymałość na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdziecie także przestronne budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które zapewniają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada też propozycje dla osób chcących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Dla tych wymagających osób przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowatorskością.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne mamy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimie można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które posiadają wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym otoczeniu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Łazów rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę ekologicznych domów na cały rok. Sprawdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/