Lędziny – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowoczesne metody w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najtaniej za najsolidniejsze technologie

Budowa betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to proces uzależniony od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy w naszej w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Lędzinach

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W projektach naszych domów stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych budynków ma najwyższa rynkową jakość. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych propozycjach znalazły się niewielkie i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z ekstra pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Budynki te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Zapewniają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne elementy spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada też propozycje dla osób potrzebujących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Dla takich wymagających osób przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowoczesnością.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Nawet w zimowe wieczory można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Lędzin rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Z nami znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Zobacz https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/