Lubliniec – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli lubią Państwo wygodę, nowe rozwiązania w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najniższa cena za najlepsze technologie

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to cykl zależny od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Chcemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ wszystkie elementy wykończeniowe wytwarzamy w naszej w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Lublińcu

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych wykorzystywane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W projektach proponowanych przez nas budynków uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych domów ma najwyższa rynkową jakość. Natomiast impregnacja, zapewniająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych propozycjach znalazły się małe i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z ekstra pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także obszerne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Dają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowoczesnością.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym miejscu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Lublińca rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Prefabrykowane domy drewniane najwyższej jakości znajdziesz w naszej ofercie na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/