Miasteczko Śląskie – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a zarazem chcielibyście żyć w budynku komfortowym, w którym wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces zależny od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Dzięki nowoczesnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto wszystkie komponenty wytwarzamy na poszczególnych etapach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Miasteczku Śląskim

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich wykorzystane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W projektach naszych domów uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych domów ma najwyższa rynkową jakość. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, wytrzymałość na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także obszerne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Dają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to unikalne domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale spajające życie rodzinne.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na intensywną pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z awangardą.

Tym, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas podczas całego roku. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co zapewniają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym miejscu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Miasteczka Śląskiego rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

GAMEBODOM to firma dla Ciebie! GAMEBODOM to firma dla Ciebie! Sprawdź nasza ofertę domów drewnianych na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/