Mikołów – energooszczędne szkieletowe domy drewniane jeszcze bliżej Ciebie

Jeśli lubią Państwo komfort, nowe metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najtaniej za najsolidniejsze technologie

Budowa betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces uzależniony od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu i stosowanym nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto potrzebne detale wytwarzamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Mikołowie

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w produkcji tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W projektach naszych domów stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, z którego budujemy jest najlepsze spośród wszystkich. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, wytrzymałość na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Budynki te mają w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także obszerne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Dają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż użyto w nich różne komponenty spajające rodzinę.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne mamy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Każde miejsce jest dobre dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas dostaniesz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Mikołowa odpowiedzą na każde pytanie.

Zobacz na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ nasze ekologiczne domy drewniane.