Mysłowice – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli lubią Państwo wygodę, nowe metody w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest produkcja energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane z wielu części składanych w jedną całość i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to cykl uzależniony od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki nowoczesnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ wszystkie detale wytwarzamy u nas w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Mysłowicach

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30 procent w skali miesiąca. Drewno, którego używamy jest najlepsze spośród wszystkich. Z kolei impregnacja, zapewniająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdziecie również przestronne budynki z piętrem, projektowane z myślą o większych rodzinach, które dają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne komponenty spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowatorskością.

Tym, którzy cenią sobie letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać miło czas podczas całego roku. Nawet w zimie można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które otrzymały wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Każde miejsce jest dobre dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Mysłowic rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Oferujemy Ci Twój wymarzony dom. Zobacz na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/