Myszków – energooszczędne szkieletowe domy drewniane jeszcze bliżej Ciebie

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym, a jednocześnie chcielibyście żyć w budynku komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowa domu betonowego to uciążliwy proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem ogromnej liczby pracowników, uzależnieniem od dobrej pogody. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ potrzebne detale wytwarzamy w naszej w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Myszkowie

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w produkcji tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych wykorzystywane są nieszkodliwe dla środowiska rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W projektach naszych domów stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, z którego budujemy jest najlepsze na rynku. Natomiast impregnacja, dająca wytrzymałość i odporność na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych projektach znalazły się niewielkie i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z ekstra pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Budynki te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Dają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale cementujące życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada także projekty dla osób chcących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimowe wieczory można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które posiadają wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Każde otoczenie jest dobre dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Myszkowa rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Zapraszamy na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/