Ogrodzieniec – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a jednocześnie chcielibyście żyć w domu komfortowym, w którym wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najtaniej za najlepsze technologie

Budowa betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to proces uzależniony od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto potrzebne komponenty wytwarzamy na poszczególnych działach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Ogrodzieńcu

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych wykorzystywane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych budynków jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Natomiast impregnacja, dająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Dowiedz się więcej

W naszych projektach znalazły się małe i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Zapewniają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne komponenty spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada także propozycje dla osób chcących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Takim osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Nawet w zimowe wieczory można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które otrzymały wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym otoczeniu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Ogrodzieńca rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ to najlepsze rozwiązanie!