Piekary Śląskie – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowe metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces zależny od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Ponadto wszystkie komponenty wyrabiamy na poszczególnych działach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Piekarach Śląskich

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W projektach naszych budynków stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych domów jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdują się również przestronne budynki z piętrem, projektowane z myślą o większych rodzinach, które dają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż użyto w nich różne komponenty spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada także projekty dla osób chcących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowatorskością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co zapewniają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Każde otoczenie jest dobre dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu na raty. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Piekar Śląskich rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Sprawdź https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ i zobacz nasze wyjątkowe domy drewniane.