Pszczyna – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowe rozwiązania w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowanie domu betonowego to żmudny proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu pozwoleń, zatrudnianiem ogromnej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu spokój na długie lata. Chcemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy u nas w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Pszczyny

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych wykorzystywane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W projektach proponowanych przez nas domów uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych budynków ma najwyższa rynkową jakość. Z kolei impregnacja, dająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych projektach znalazły się małe i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdują się także duże budynki z piętrem, projektowane z myślą o większych rodzinach, które dają komfort i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale spajające życie rodzinne.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na intensywną pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne mamy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Nawet w zimie można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Każde miejsce jest dobre dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Pszczyny rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ to znajduje się oferta specjalnie dla Ciebie!