Pszów – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym, a zarazem chcielibyście żyć w domu komfortowym, w którym wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowa domu betonowego to uciążliwy proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od dobrej pogody. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu i wykorzystywanym innowacyjnym rozwiązaniom zapewniamy bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto potrzebne detale wyrabiamy na poszczególnych działach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Pszowie

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych wykorzystywane są nieszkodliwe dla środowiska rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W projektach proponowanych przez nas domów uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze na rynku. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdziecie także przestronne budynki z piętrem, projektowane z myślą o większych rodzinach, które zapewniają komfort i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne komponenty spajające rodzinę.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne mamy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Każde otoczenie jest dobre dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Pszowa rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Wejdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ i wybierz swój niepowtarzalny ekologiczny i energooszczędny dom drewniany.