Pyskowice – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym, a jednocześnie chcielibyście żyć w budynku komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to proces zależny od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu i stosowanym nowoczesnym metodom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ potrzebne detale wytwarzamy u nas w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Pyskowicach

GAMEBODOM jest jedną z wiodących firm w produkcji tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich wykorzystane są proekologiczne metody technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30 procent miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych domów jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Z kolei impregnacja, zapewniająca trwałość i odporność na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także obszerne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Zapewniają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne elementy cementujące życie rodzinne.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Tym osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z nowoczesnością.

Tym, którzy cenią sobie letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas nie tylko w lecie. Nawet w zimowe wieczory można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Każde otoczenie jest odpowiednie dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas dostaniesz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Pyskowic rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

GAMEBODOM to jedyny wybór. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie nahttps://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/