Racibórz – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a jednocześnie chcielibyście żyć w budynku komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Budowa betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to proces zależny od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu i wykorzystywanym nowoczesnym rozwiązaniom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Możemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ wszystkie detale wytwarzamy u nas w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Raciborzu

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych wykorzystywane są nieszkodliwe dla środowiska rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które zapewniają oszczędność w użytkowaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych domów jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, wytrzymałość na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Dowiedz się więcej

Posiadamy całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Budynki te mają w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Zapewniają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne komponenty spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada także propozycje dla osób chcących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Dla takich wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowoczesnością.

Tym, którzy cenią sobie letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać miło czas nie tylko w lecie. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Każde miejsce jest odpowiednie dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu na raty. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Raciborza rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ to firma dla Ciebie!