Radzionków – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a zarazem chcielibyście żyć w domu komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest produkcja energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najtaniej za najsolidniejsze technologie

Budowa domu betonowego to żmudny proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Dzięki niemu i wykorzystywanym nowoczesnym metodom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Możemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy u nas w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Radzionkowie

GAMEBODOM jest jedną z wiodących firm w produkcji tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które zapewniają oszczędność w użytkowaniu nawet do 30 procent w skali miesiąca. Drewno, którego używamy jest najlepsze na rynku. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, wytrzymałość na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdziecie także przestronne budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które dają komfort i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne elementy spajające rodzinę.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na intensywną pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne mamy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Mieszkanie w tych budynkach jest bezpieczne nawet zimą, co zapewniają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Każde otoczenie jest dobre dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Radzionkowa rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

GAMEBODOM przygotował dla Ciebie specjalną ofertę ekologicznych domów na cały rok. Sprawdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/