Ruda Śląska – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli cenią Państwo komfort, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Budowa betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to cykl uzależniony od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane gwarantują skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu spokój na długie lata. Chcemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy w naszej w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Rudzie Śląskiej

GAMEBODOM jest jedną z wiodących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które zapewniają oszczędność w użytkowaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych budynków ma najwyższa rynkową jakość. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych projektach znalazły się małe i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z ekstra pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także obszerne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Dają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne elementy spajające życie rodzinne.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Takim osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne mamy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimowe wieczory można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które otrzymały wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym miejscu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Rudy Śląskiej odpowiedzą na wszelkie pytania.

https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ to oferta dla Ciebie!