Siewierz – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli lubią Państwo wygodę, nowe metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najtaniej za najlepsze technologie

Budowa domu betonowego to żmudny proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane gwarantują skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy u nas w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Siewierzu

Sprawdź naszą ofertę

W naszych propozycjach znalazły się niewielkie i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z ekstra pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdziecie także duże budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które dają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż zastosowano w nich różne elementy spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada też projekty dla osób chcących większej wygody ze względu na wykonywaną pracę. Dla tych wymagających osób przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowatorskością.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimowe wieczory można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Każde miejsce jest dobre dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Siewierza odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zobacz na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ nasze energooszczędne domy drewniane.