Sławków – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowe rozwiązania w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Budowa domu betonowego to żmudny proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem ogromnej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Ponadto wszystkie komponenty wyrabiamy na poszczególnych etapach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Sławkowie

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w użytkowaniu nawet do 30% w skali miesiąca. Drewno używane do produkcji naszych budynków jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, wytrzymałość na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także przestronne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Zapewniają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Tym, którzy cenią sobie letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać miło czas nie tylko w lecie. Nawet w zimie można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które otrzymały wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym otoczeniu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy ze Sławkowa rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Sprawdź, jakie prefabrykowane domy szkieletowe przygotowaliśmy dla Ciebie na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/