Sosnowiec – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najniższa cena za najlepsze technologie

Budowa betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to cykl uzależniony od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Dzięki niemu i stosowanym innowacyjnym rozwiązaniom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Możemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ potrzebne detale wytwarzamy u nas w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Sosnowcu

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich wykorzystane są proekologiczne metody technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W projektach naszych domów uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno używane do produkcji naszych budynków ma najwyższa rynkową jakość. Natomiast impregnacja, dająca wytrzymałość i odporność na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych projektach znalazły się niewielkie i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z ekstra pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także przestronne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Dają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na intensywną pracę. Dla takich wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowatorskością.

Tym, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać miło czas podczas całego roku. Nawet w zimowe wieczory można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym miejscu. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! u nas dostaniesz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu na raty. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Sosnowca rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ Sprawdź nas!