Szczekociny – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli lubią Państwo wygodę, nowe metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Profesją naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane z wielu części składanych w jedną całość i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najtaniej za najsolidniejsze technologie

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces uzależniony od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki niemu i stosowanym innowacyjnym rozwiązaniom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ potrzebne detale wytwarzamy u nas w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Szczekocinach

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich wykorzystane są proekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które zapewniają oszczędność w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze spośród wszystkich. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także obszerne budynki z dodatkowymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Zapewniają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale cementujące życie rodzinne.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na intensywną pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowoczesnością.

Tym, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas nie tylko w lecie. Mieszkanie w tych budynkach jest bezpieczne nawet zimą, co zapewniają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Każde otoczenie jest odpowiednie dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy ze Szczekocin rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Poznaj naszą ofertę nahttps://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/