Szczyrk – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a zarazem chcielibyście żyć w domu komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest produkcja energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najniższa cena za najlepsze technologie

Budowanie domu betonowego to żmudny proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem ogromnej liczby pracowników, uzależnieniem od dobrej pogody. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane gwarantują skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki niemu i stosowanym innowacyjnym metodom gwarantujemy bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zagwarantować oszczędność czasu, ponieważ potrzebne elementy wykończeniowe wytwarzamy u nas w fabryce na poszczególnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Szczyrku

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich wykorzystane są proekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w użytkowaniu nawet do 30 procent w skali miesiąca. Drewno stosowane w produkcji naszych budynków ma najwyższa rynkową jakość. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdują się również duże budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które dają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada też projekty dla osób chcących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Takim osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Mieszkanie w tych budynkach jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Każde otoczenie jest dobre dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy ze Szczyrku odpowiedzą na wszelkie pytania.

Wejdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ i wybierz swój własny ekologiczny i energooszczędny dom drewniany.