Tarnowskie Góry – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli cenią Państwo komfort, nowoczesne metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze technologie za najniższą cenę

Budowa betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to cykl zależny od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – nawet do 3 miesięcy. Dzięki nowoczesnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu spokój na długie lata. Ponadto potrzebne komponenty wytwarzamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Tarnowskich Górach

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich zastosowane są ekologiczne metody technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W projektach proponowanych przez nas budynków uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, z którego budujemy jest najlepsze spośród wszystkich. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, wytrzymałość na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także obszerne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Zapewniają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż zastosowano w nich różne komponenty spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada też projekty dla osób potrzebujących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Tym osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z awangardą.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimie można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Każde otoczenie jest odpowiednie dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Tarnowskich Gór odpowiedzą na każde pytanie.

Zapraszamy na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/