Tychy – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli lubią Państwo wygodę, nowe metody w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowa domu betonowego to uciążliwy proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem ogromnej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki nowoczesnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu spokój na długie lata. Chcemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ wszystkie elementy wykończeniowe wytwarzamy u nas w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Tychach

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych wykorzystywane są nieszkodliwe dla środowiska rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych domów jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Dowiedz się więcej

W naszych projektach znalazły się niewielkie i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdziecie także duże budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które zapewniają komfort i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne elementy cementujące życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada także projekty dla osób potrzebujących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Tym osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne mamy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Nawet w zimie można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Każde miejsce jest odpowiednie dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Tychów rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

GAMEBODOM to najlepszy wybór. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie nahttps://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/