Ustroń – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli lubią Państwo komfort, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Profesją naszej firmy jest produkcja energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane z wielu części składanych w jedną całość i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najniższa cena za najsolidniejsze technologie

Budowa domu betonowego to uciążliwy proces, który powiązany jest z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to krótki czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Ponadto potrzebne detale wyrabiamy na poszczególnych działach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Ustroniu

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich wykorzystane są ekologiczne metody technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30 procent w skali miesiąca. Drewno, z którego budujemy jest najlepsze na rynku. Natomiast impregnacja, dająca trwałość i niewrażliwość na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Dowiedz się więcej

Posiadamy całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdziecie także duże budynki z piętrem, projektowane z myślą o większych rodzinach, które dają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale cementujące życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada także projekty dla osób chcących większej wygody ze względu na wykonywaną pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowatorskością.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne mamy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe cudownie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! u nas dostaniesz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu w ratach. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Ustronia rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

GAMEBODOM przygotował dla Ciebie specjalną ofertę ekologicznych domków. Sprawdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/