Wisła – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli lubią Państwo wygodę, nowoczesne metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane firmy GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowanie domu betonowego to żmudny proces, który powiązany jest z uzyskiwaniem wielu pozwoleń, zatrudnianiem ogromnej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Ponadto potrzebne komponenty wyrabiamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Wiśle

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych wykorzystywane są nieszkodliwe dla środowiska rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w użytkowaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze na rynku. Natomiast impregnacja, dająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Budynki te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znalazły się także przestronne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla wieloosobowych rodzin. Dają one maksymalną wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale cementujące życie rodzinne.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Takim osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne mamy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimie można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Każde otoczenie jest odpowiednie dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Wisły odpowiedzą na wszelkie pytania.

Odnajdź swoje miejsce na ziemi z GAMEBODOM na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/