Wodzisław – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż obok Was

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowe rozwiązania w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane z wielu części składanych w jedną całość i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Wznoszenie betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to cykl uzależniony od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu i wykorzystywanym nowoczesnym metodom zapewniamy bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto potrzebne detale wyrabiamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Wodzisławiu Śląskim

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych wykorzystywane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W naszych domach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w eksploatacji nawet do 30 procent w skali miesiąca. Drewno używane do produkcji naszych budynków ma najwyższa rynkową jakość. Natomiast impregnacja, zapewniająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i inne zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdziecie również przestronne budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które dają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

GAMEBODOM posiada też propozycje dla osób potrzebujących większej wygody ze względu na wykonywaną pracę. Takim osobom przedstawiamy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z awangardą.

Dla tych, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy specjalny całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimie można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Każde otoczenie jest odpowiednie dla naszych wyjątkowych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu na raty. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Wodzisławia Śląskiego rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Energooszczędne domy drewniane wysokiej klasy znajdziesz w naszej ofercie na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/