Wojkowice – energooszczędne szkieletowe domy drewniane jeszcze bliżej Ciebie

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a zarazem chcielibyście mieszkać w domu komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najtaniej za najsolidniejsze technologie

Budowanie domu betonowego to uciążliwy proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem dużej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto potrzebne komponenty wyrabiamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Wojkowicach

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w produkcji tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich zastosowane są proekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W naszych konstrukcjach stosujemy m.in.: rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła, które gwarantują oszczędność w użytkowaniu nawet do 30 procent w skali miesiąca. Drewno, z którego budujemy jest najlepsze spośród wszystkich. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy całoroczne małe i przytulne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Posiadają one w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdziecie także przestronne budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które zapewniają komfort i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale cementujące życie rodzinne.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Dla tych wymagających osób przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowoczesnością.

Tym, którzy kochają letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać miło czas podczas całego roku. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co zapewniają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przyznane naszym maszynom.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym otoczeniu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu na raty. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Wojkowic odpowiedzą na każde pytanie.

Zobacz na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ nasze ekologiczne domy drewniane.