Woźniki – energooszczędne szkieletowe domy drewniane jeszcze bliżej Ciebie

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najtaniej za najsolidniejsze technologie

Wznoszenie betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to cykl zależny od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane zapewniają skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu bezpieczeństwo na długie lata. Chcemy Państwu zapewnić oszczędność czasu, ponieważ wszystkie detale wytwarzamy u nas w fabryce na kolejnych etapach produkcji.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Woźnikach

Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikalne, a w każdym z nich wykorzystane są proekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające zwyczajne budownictwo. W projektach naszych domów uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno stosowane w produkcji naszych domów jest najlepszym dostępnym gatunkiem. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i pozostałe chorobotwórcze czynniki.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych projektach znalazły się małe i nastrojowe całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z ekstra pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdziecie również przestronne budynki z piętrem, projektowane z myślą o większych rodzinach, które dają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest unikalny, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

Firma GAMEBODOM posiada także projekty dla osób chcących większego komfortu ze względu na wykonywaną pracę. Dla tych wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie przytulność z nowatorskością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym wygodą można cieszyć się nie tylko latem. Nawet w zimowe wieczory można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Każde otoczenie jest dobre dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Woźnik odpowiedzą na każde pytanie.

Już teraz wybierz swój wymarzony dom na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/