Zabrze – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli lubią Państwo komfort, nowoczesne metody w zakresie technologii, ale troszczą się Państwo o środowisko naturalne, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są wykonywane w całości i oddawane właścicielom "pod klucz".

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowa domu betonowego to żmudny proces, który wiąże się z uzyskiwaniem wielu zezwoleń, zatrudnianiem ogromnej liczby pracowników, uzależnieniem od warunków atmosferycznych. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane gwarantują skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym metodom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Ponadto potrzebne detale wytwarzamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Zabrzu

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W projektach naszych domów uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze spośród wszystkich. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Zapewnia trwałość, odporność na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdują się całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe ze specjalnymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Modele te mają w cenie pełną instalację elektryczną.

W naszej ofercie domów energooszczędnych znajdują się także obszerne budynki z przewidzianymi piętrami, dedykowane dla większych rodzin. Dają one większą wygodę i zapewniają prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Każdy z nich jest niezwykły, gdyż użyto w nich różne elementy spajające rodzinę.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących maksymalnej wygody ze względu na intensywną pracę. Tym osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie intymność z nowoczesnością.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Użytkowanie tych budynków jest bezpieczne nawet zimą, co gwarantują wszystkie możliwe atesty i certyfikaty przydzielone naszym maszynom.

Każde miejsce jest odpowiednie dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Nie czekaj, już teraz dowiedz się więcej! Zapewniamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Zabrza odpowiedzą na wszelkie pytania.

Wejdź na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ i zobacz nasze unikalne domy drewniane.